graph-increase flag book arrow-left-lightarrow-leftarrow-right-lightarrow-rightarrow-thin-left arrow-thin-right browser-search cup heart indicator laptop layers layout-4boxes layout-sideleft mail-heart mail map-pin mixer mouse nav paintbucket pencil-ruler phone picture play video
SmartEdge

O nás

Sme malý programátorský a webdizajnérsky tím, sídliaci v Bratislave a v Prahe. Zameriavame sa na na komplexné webové projekty na mieru, ale aj na vývoj webstránok v systémoch WordPress a Drupal. Dizajn a použiteľnosť našich výtvorov sú pre nás veľmi dôležité. Máme tiež skúseností s riadením celého IT ekosystému malej až stredne veľkej firmy. Hoci sme mladá firma, už niekoľko rokov pracujeme spoločne a naším cieľom je ďalej rozširovať portfólio projektov, a tiež náš tím.

Náš tím

Peter

Peter

Webový vývojár | Manažér
Monika

Monika

Webová vývojárka | Dizajnérka
Stano

Stano

IT Technik

Náš partner

  • Aeroengineers International

Povedali o nás

Branislav Cifra

Hovorí sa, že firma by mala všetky "sekundárne" aktivity, potrebné pre zabezpečenie jej správneho fungovania, outsourcovať a tým získať dostatok času na rozvoj hlavnej obchodnej činnosti.

Problémom však zostáva nájsť firmu, ktorá uspokojí vaše požiadavky v tomto smere. Je to práve o nájdení firmy, ktorá rozumie vašej filozofii a naopak. Nám sa to podarilo. Vášeň, disciplína a zmysel pre tímovú prácu sú práve tie atribúty, ktoré nás spájajú s firmou SmartEdge a predurčujú úspech oboch strán.

Preto plne odporúčame v rámci IT outsourcingu vyskúšať firmu SmartEdge. Sme presvedčení, že zo vzájomnej spolupráce získate viac, ako kvalitnú službu.

Miroslav Kadúc

Pri našej práci dávame veľký dôraz na perfekcionizmus. Uvedomujeme si, že v dnešnom prehustenom konkurenčnom prostredí, je viac ako nutnosťou poskytnúť klientovi pridanú hodnotu. Pri spolupráci s ľuďmi zo spoločnosti SmartEdge sme našli nielen porozumenie a perfektné vyhovenie našim špecifickým potrebám, ale aj ľudský prístup.

Spoločnosť SmartEdge nám poskytla nastavenie e-mailových kont, zabezpečenie webhostingu, ale hlavne vytvorenie webového sídla, webstránky, ktorá podľa mňa spĺňa tie najprísnejšie kritéria kvality, a to všetko za prijateľnú cenu. Práve preto ich vrelo odporúčam. Za našu spoločnosť hovorím, že budem rád, ak s nimi budeme môcť spolupracovať aj ďalej.